Jedna podłoga, jedne drzwi... tysiące kompozycji

Platinium to już wręcz kultowa kolekcja Swiss Krono. Podczas projektowania dekorów z tej serii, kluczową inspiracją była sama natura - jej surowość widać w każdym pojedynczym Platinium to już wręcz kultowa kolekcja Swiss Krono. Podczas projektowania dekorów z tej serii, kluczową inspiracją była sama natura - jej surowość widać w każdym pojedynczym

Panele podłogowe: montaż ZRÓB TO SAM. Jak położyć panele? Układanie paneli bez tajemnic

Zastanawiasz się, jak przebiega układanie paneli? Najlepiej zrób to sam, ponieważ montaż paneli podłogowych jest dość prosty. Do układania paneli wystarczą umiejętności majsterkowicza, nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia, a i bałagan podczas prac jest nieduży. Sprawdź, jak wygląda montaż bez błędów paneli podłogowych - przeczytaj nasz poradnik.

Panele podłogowe - tłumaczymy oznaczenia

Odpowiadamy na pytanie, co oznaczają piktogramy umieszczone na opakowaniach paneli podłogowych.

Klasa użyteczności paneli

Klasa użyteczności paneli określa ich przeznaczenie zależnie od natężenia ruchu w pomieszczeniu, w którym będą układane.

Jak czyścić panele laminowane?

Podłoga powinna być solidna, trwała i odporna, a przy tym prezentować swój nieskazitelny i elegancki wygląd. Jednak bez odpowiedniej pielęgnacji nawet najwyższej jakości materiały poddadzą się próbie czasu i stracą swój blask.

Jak zatem prawidłowo zadbać o laminowane panele podłogowe?